Małe czworonogi są pełne życia, a ich niewyczerpane zasoby energii przynoszą radość właścicielom. To część ich psiej natury, której nie można zaprzeczyć. Kluczowe pytanie, które nadchodzi to, jak można zadbać o nasze małe psy tak, aby ich energia i witalność trwały jak najdłużej? Jak umożliwić im długie życie pełne energii, radości i zdrowia?

Zdrowie naszego psa jest równoznaczne ze szczęściem naszego pupila. Małe psy, chociaż różnią się pod wieloma względami – od kształtu ciała, przez rodzaj i długość futra, aż po temperament – łączy je jedno: ogromna chęć do życia i nieskończona energia, jaką mają do zaoferowania pomimo swojego małego rozmiaru. Temperament, choć często uznawany za cechę charakteru, jest przede wszystkim wskaźnikiem zdrowia naszego malucha – najczęściej wynika to z odpowiedniej diety.

Przecież właściwie skomponowane żywienie nie tylko oddziałuje na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego naszego zwierzaka, ale również wpływa na jego siłę, energię oraz ogólną kondycję. Sprawia, że nasz mały przyjaciel wygląda zdrowo i jest pełen życia.